Gazele biznesu 2023

 

 

Certyfikat wiarygodności 2023

 

Certyfikat wiarygodności       Solvency Credibility       Zertifikat Der Bonität

Gazele Biznesu 2021

gazele_biznesu_2021

Gazele Biznesu 2015

Elektroprodukt Roku 2015

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie na ELEKTROPRODUKT ROKU 2015 w kategorii TECHNIKA ŚWIETLNA Czytelnicy magazynu Elektrosystemy najwięcej głosów oddali na produkt firmy ETI Polam  - Zegar Astronomiczny ASTROCLOCK-2.
Ilość głosów ważnych oddanych w tej kategorii – 1977; ilość oddanych ważnych głosów na produkt ETI Polam - 397. Procentowy udział - 20%.
Etlektroprodukt 

Gazele Biznesu 2014Elektroprodukt Roku 2014

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie na ELEKTROPRODUKT ROKU 2014 w kategorii OSPRZĘT INSTALACYJNY Czytelnicy magazynu Elektrosystemy najwięcej głosów oddali na produkt firmy ETI Polam  - Rozdzielnie natynkowe ECT ECM.
Ilość zgłoszonych produktów w tej kategorii: 17 Ilość wszystkich głosów w tej kategorii: 2266 Ilość oddanych głosów na Państwa produkt: 451 Procentowy udział: 20%
Gazele Biznesu 2013


Gazele 2013


 

Konkurs poprawy warunków pracy 2013NAGRODA II STOPNIA
Linia zautomatyzowanego montażu końcowego wkładek bezpiecznikowych:
ETI POLAM Sp. z o.o. w Pułtusku

Konkurs Poprawy Warunków pracy(35 KB)
Lista Laureatów(145 KB)Certyfikat wiarygodności biznesowej
 


Dzień Przedsiębiorczości 2012


 
W Pałacu Prezydenckim odbyła się Gala Przedsiębiorczości, będąca finałem „Dnia przedsiębiorczości” – ogólnopolskiego programu jednodniowych praktyk, podczas których uczniowie zapoznają się z wymarzonym zawodem.  Nagrody laureatom IX edycji „Dnia przedsiębiorczości” wręczyli Podsekretarz Stanu w KPRP Irena Wóycicka i Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki.
    
 
-„Dzień przedsiębiorczości” to taki dzień, w którym wy - młodzi, stykając się z ludźmi prowadzącymi przedsiębiorstwa, macie okazję do zastanowienia się nad własnymi wyborami życiowymi - powiedział Tadeusz Mazowiecki. - Życzę wam, abyście w tych życiowych wyborach umieli połączyć miłe z pożytecznym. Miłe, czyli własne zainteresowania, marzenia, z tym, co można uzyskać w wyborze zawodu, w wyborze pracy - zaznaczył były premier.
    
 
Program „Dzień przedsiębiorczości” jest organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W IX edycji wzięło udział ponad 45 tys. uczniów z 686 szkół oraz blisko 19 tys. instytucji i firm. Podczas uroczystszej poniedziałkowej gali wyróżnieni zostali uczniowie, najaktywniejsze szkoły, firmy oraz instytucje.
    
 
Tegorocznym laureatem konkursu na Najlepszy Fotoreportaż z „Dnia Przedsiębiorczości” został Bartosz Topolski z XII Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Krakowie, który odbył praktyki w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, co przedstawił w swoim fotoreportażu. Otrzymał on propozycję odbycia dnia praktyk w Biurze Prasowym w Kancelarii Prezydenta Rzeczyposplitej Polskiej u boku prezydenckiego fotografa.
    
 
W konkursie zostały wyróżnione: Małgorzata Oczachowska z Zespołu Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Człuchowie oraz Agnieszka Nadolska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelc
    
 
Program „Dzień przedsiębiorczości” objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W Komitecie Honorowym „Dnia przedsiębiorczości” zasiadają:  Irena Wóycicka – Podsekretarz Stanu w KPRP, Przewodnicząca Komitetu, Henryk Wujec – Doradca Prezydenta RP, Mirosław Sielatycki – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Zbigniew Modrzewski – Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
    
 
Dzień przedsiębiorczości” to kilkugodzinne praktyki uczniów w firmach, pozwalające im zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie i zapoznać się z jego specyfiką. „Dzień przedsiębiorczości” daje okazję, by pozyskać informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania zawodu, który chce się w przyszłości wykonywać. Uczniowie odbywają praktyki w różnych miejscach: urzędach, redakcjach prasowych i telewizyjnych, przedsiębiorstwach prywatnych, szpitalach, tam, gdzie w przyszłości chcieliby pracować. 
    
    
Tekst zaczerpnięty z oficjalnej strony Prezydenta RP.
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,2343,gala-przedsiebiorczosci-w-palacu-prezydenckim.html
  

 
 

 
   

Elektroprodukt Roku 2011 w kategorii Napędy i Sterowanie


   Wyłącznik silnikowy MS18 znajduje zastosowanie w zabezpieczaniu obwodów zasilania silników elektrycznych. Służy do rozruchu silników oraz ich zabezpieczenia przed przeciążeniem oraz zwarciem.
Podstawowe cechy:
• zabezpieczenie termiczne i elektromagnetyczne,
• kompensacja temperaturowa,
• blokada przed załączeniem,
• plombowanie nastawy termicznej,
• montaż na szynie TH35,
• możliwość sterowania wyzwalaczem wzrostowym lub zanikowym,
• montaż pionowy lub poziomy.
   

 
Dzień Przedsiębiorczości 2011


   Z wielką satysfakcją i radością pragniemy Państwa poinformować, że już po raz drugi zostaliśmy Laureatem programu „Dzień Przedsiębiorczości”.
Dzień Przedsiębiorczości jest jednodniowym programem praktyk dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a realizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W roku 2011 odbyła się już VIII edycja Dnia Przedsiębiorczości.
 
   Nasza firma ETI Polam Sp. z o.o. od kilku lat bierze udział w tym projekcie. Naszym celem jest pokazanie młodym ludziom, jakie wyzwania stawia przed nimi dorosłe życie, chcemy pomóc młodzieży w dokonaniu właściwego wyboru, a także zapoznania ich z naszą firmą.
Tak duże zaangażowanie w projekt owocowało dla ETI Polam Sp. z o.o. zaproszeniem na Galę Przedsiębiorczości, która odbyła się 10 stycznia 2012 roku w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego.
 
    Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - Bronisław Komorowski, Minister Irena Wójcicka - Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP oraz Henryk Wujec – Doradca Prezydenta.
Podczas uroczystości laureatom VIII edycji „Dnia Przedsiębiorczości”, wyłonionym przez Komitet Honorowy wręczone zostały statuetki i dyplomy. Firmę ETI Polam Sp. z o.o. reprezentował Prezes Zarządu – Bośtjan Leban, który był zaszczycony mogąc odbierać nagrodę z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 
   Tak duże wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaszczytem. Marzymy żeby w roku 2012 udało nam się, po raz trzeci, znaleźć na liście laureatów programu „Dzień Przedsiębiorczości”. 
.
 
    

 


Dzień Przedsiębiorczości 2010


 zd.1   2 lutego 2011 roku w  Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego odbyła się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca edycję „Dnia Przedsiębiorczości” 2010. 
ETI Polam Sp. z o.o. znalazło się w gronie zaszczytnych laureatów. 
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisław Komorowski, Minister Olgierd Dziekoński – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Minister Irena Wójcicka  - Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP oraz Jan Lityński – Doradca Prezydenta.
 
 
 zd.2   Podczas uroczystości laureatom VII edycji „Dnia Przedsiębiorczości”, wyłonionym przez Komitet Honorowy wręczone zostały statuetki i dyplomy. Nagrodzonych zostało 25 szkół oraz 27 z 19 tysięcy firm i instytucji biorących udział w programie. 
ETI Polam Sp. z o.o. uplasowała się na 9 pozycji wśród najaktywniejszych firm zaraz za Powiatowym Urzędem Pracy w Pułtusku, który zajął 8 pozycję. Zespół Szkół im. J. Ruszkowskiego zajął 11 miejsce wśród najaktywniejszych szkół „Dnia Przedsiębiorczości” 2010 roku.

Firmę ETI Polam Sp. z o.o. reprezentowali: Wiceprezes Zarządu – Marek Koziński i Dyrektor Personalny i Administracyjny - Iwona Pacławska. Statuetkę oraz dyplom odebrał Pan Marek Koziński.
 
 
 zd.3    Dzień Przedsiębiorczości jest jednodniowym programem praktyk dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Program objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a realizowany jest  przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Nasza firma ETI Polam Sp. z o.o. od kilku lat bierze udział w tym projekcie. Naszym celem jest pokazanie młodym ludziom jakie wyzwania stawia przed nimi dorosłe życie, chcemy pomóc młodzieży w dokonaniu właściwego wyboru, a także zapoznać ich z naszą firmą. Cieszymy się bardzo, ponieważ w roku 2010 w „Dniu Przedsiębiorczości” organizowanym w ETI Polam Sp. z o.o. wzięło udział aż 92 uczniów. Było to dla nas dużym wyzwaniem. Zastanawialiśmy się czy uda nam się sprostać wymaganiom tylu młodych ludzi. Udało się i dało nam to dużo satysfakcji oraz  radości, że my jako pracownicy ETI mogliśmy się przyczynić do podjęcia przez nich decyzji związanej z obraniem drogi zawodowej. Dzięki tak dużej ilości uczestników firma ETI Polam Sp. z o.o. okazała się najaktywniejszym  przedsiębiorstwem tego programu w województwie mazowieckim w roku 2010. Natomiast Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, z którym współpracujemy, znalazł się już po raz piąty w czołówce szkół uczestniczących w tym projekcie. Najaktywniejszą instytucją w województwie mazowieckim okazał się Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku. Otrzymana nagroda jest dla nas ogromnym zaszczytem. Mamy nadzieję, że w  roku 2011 sprostamy tak wysoko postawionej poprzeczce i uda nam się zorganizować równie owocny „Dzień Przedsiębiorczości” co w roku 2010.
 

Elektroprodukt Roku 2009 w kategorii Aparatura Modułowa


 


GAZELE BIZNESU

Firma ETI Polam Sp. z o.o. została doceniona i włączona do Elitarnego Klubu Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm - otrzymując prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu czego potwierdzeniem są poniższe certyfikaty.

Prestiżowe nagrody dla ETI Polam - Gazele Biznesu 2002, 2007, 2008, 2012

    
 Prestiżowa Nagroda dla ETI Polam - Gazele �D;�A;�D;�A;Biznesu 2009         

                                         Gazele Biznesu 2007             

                                          Gazele Biznesu 2007
 
  
  
  
 
 
Twój koszyk jest pusty.